info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Smiltenē atjaunota kartingu trase

Jūnija nogalē beigti būvdarbi, un 29.jūnijā ekspluatācijā pieņemta atjaunotā kartingu trase. Būvdarbu ietvaros veikta virsūdeņu noteces sistēmas atjaunošana un pārbūve, iekšējās trases apmales izbūve, jauna asfalta seguma izbūve, atvairbarjeru uzstādīšana, apzaļumošana u.c. darbiProjekta noslēgumā tiks uzstādīts informatīvais stends, lai visiem trases lietotājiem un apmeklētājiem būtu pieejama informācija par trases izmantošanas kārtību.

Smiltenes novada domes un tehniskā sporta kluba “Smiltene” īstenotā projekta mērķis ir attīstīt un daudzveidot daudzfunkcionālā sporta un atpūtas kompleksa “Teperis” piedāvāto pakalpojumu klāstu, lai piesaistītu vairāk apmeklētājus, īpaši jauniešus. Atjaunojot kartingu trasi būs iespēja nodrošināt divus jaunus un uzlabotus pakalpojumu veidus – “trases izmantošana kartingu sportam” un “trases izmantošana skrituļslidotājiem un skrituļslēpotājiem”. Kartingu trases atjaunošana dos arī papildus pienesumu citām pakalpojumu nozarēm – nakšņošana, ēdināšana, izlaide u.c.

Darbus veica SIA “8 CBR”. Projekta kopējās plānotās izmaksas ir 172 857,00 eiro, no kurām Lauku atbalsta dienests līdzfinansē 80 000,00 eiro un pašvaldības finansējums plānots 95 857,00 eiro.

Informāciju sagatavoja:

Marita Mūze

Smiltenes novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

E-pasts: prese@smiltene.lv;

Mob.tel. 28334474

www.smiltene.lv

http://www.draugiem.lv/smiltenesnovads/

www.facebook.com/SmiltenesNovads

https://twitter.com/SmiltenesNovads