info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Kuldīgas novadā pirmsskolas izglītības iestādes strādās arī vasarā

Ņemot vērā vecāku interesi par pirmsskolas izglītības iestāžu un grupu darbu vasarā, šovasar strādās visas pirmsskolas izglītības iestādes Kuldīgā, kā arī pirmsskolas grupas pagastos, sekojot vecāku pieprasījumam – tā 28. maija Domes sēdē lēma Kuldīgas novada Domes deputāti.

Tas nepieciešams, jo ārkārtējās situācijas laikā, kad Covid-19 pandēmijas izplatības ierobežošanas nolūkos vecākus aicināja bērnus vest uz pirmsskolas izglītības iestādēm tikai gadījumos, ja nav iespējas viņus pieskatīt, daudzi vecāki jau ir izmantojuši ikgadējo atvaļinājumu.

Pirmsskolas izglītības iestādes “Bitīte”, “Cīrulītis”, “Ābelīte” turpinās darbu jūnijā, jūlijā un augustā, komplektējot grupas atkarībā no bērnu skaita, ievērojot noteiktos epidemioloģiskos ierobežojumus.

Savukārt izglītības iestāžu vadītāji, kuru skolās darbojas pirmsskolas grupas, organizēs to darbu arī jūnijā, jūlijā un augustā, ja būs pieteikti vismaz pieci un vairāk bērni. Nepieciešamības gadījumā, ja pirmsskolas grupās pagastos pieteikto bērnu skaits būs mazāks par pieciem, vecākiem piedāvās izmantot iespēju vest bērnu uz bērnudārzu Kuldīgā.

Informāciju sagatavoja:

Kristīne Duļbinska

Mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Kuldīgas novada pašvaldība

Tālr. 633 21900, e-pasts: kristine.dulbinska@kuldiga.lv

www.kuldiga.lv