info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Alūksnes novada uzņēmējus aicina pieteikties prezentācijas teltij “Radīts Alūksnē!”

No 4. līdz 6. augustam notiks Alūksnes pilsētas svētki “Atrodi laiku Alūksnē!”. Svētku programmā līdztekus dažādiem kultūras, atpūtas un sporta pasākumiem notiks arī tradicionālais amatnieku tirdziņš, bet pirmo reizi novada uzņēmējiem, mājražotājiem un amatniekiem būs iespēja piedalīties īpašā prezentācijas teltī “Radīts Alūksnē!”.

Alūksnes novada pašvaldība aicina novada uzņēmējus, amatniekus, mājražotājus pieteikties dalībai prezentācijas tirdzniecības teltī “Radīts Alūksnē!”. Šajā teltī uzņēmējiem būs iespēja svētku apmeklētājiem gan prezentēt savu piedāvājumu, gan arī tirgoties ar produkciju. Telts darbosies sestdien, 5. augustā no pulksten 9.00 pie Alūksnes Jaunās pils.

Alūksnes novada uzņēmēji dalībai teltī “Radīts Alūksnē!” aicināti pieteikties līdz 20. jūlijam pie pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta speciālistes Māras Saldābolas pa tālruni 25425222 vai e-pastu: mara.saldabola@aluksne.lv.

Svētku laikā, sestdien, 5. augustā, no pulksten 9.00 pie Alūksnes Jaunās pils, notiks arī tradicionālais amatnieku tirdziņš. Tiem amatniekiem, kuri vēlas piedalīties amatnieku tirdziņā, jāpiesakās Alūksnes muzejā pa tālruni 64381321 vai e-pastu: muzejs@aluksne.lv līdz 1. augustam.

Savukārt tirdzniecībai ar atspirdzinošiem dzērieniem un ēdieniem Alūksnes pilsētas svētku norises vietās ir izveidota īpaša pieteikšanās platforma. Tā atrodama informācijā par Alūksnes pilsētas svētkiem www.aluksne.lv vai saitē: http://ej.uz/tirgot.

 

Sagatavoja: Evita APLOKA,

Alūksnes novada pašvaldības

sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālruņi: 64381502; 26646749

evita.aploka@aluksne.lv

www.aluksne.lv