info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Aicina uz semināru par projekta “Zaļais dzelzceļš” iespējām uzņēmējdarbībā

4. oktobrī Vīlandē, Igaunijā, notiks projekta “Zaļais dzelzceļš” (“Green Railway”) darba seminārs, kurā piedalīties aicināti visi uzņēmēji, kas vēlas saņemt plašāku informāciju par “Zaļā dzelzceļa” maršruta iespējām uzņēmējdarbības jomā.

Tematiskais seminārs “Kā piesaistīt apmeklētājus un nodrošināt pozitīvu pieredzi uz “Zaļā dzelzceļa” maršrutiem?” notiks saimniecības “Kivi” telpās (https://www.puhkaeestis.ee/et/kivi-turismitalu). Seminārā ar Eiropas Zaļo dzelzceļa tīkla attīstību un pieredzē dalīsies Eiropas Zaļo Ceļu asociācijas direktore Mercedes Munoz. Pasākums notiks igauņu un latviešu valodā ar tiešo tulkojumu. Šis būs jau otrais darba seminārs, kurā iepazīstinās ar projektu un tā sniegtajām iespējām uzņēmējdarbībai. Pirmais šāda veida darba seminārs projekta ietvaros notika Alūksnē pērnā gada novembrī. Interesenti semināram aicināti pieteikties līdz 28. septembrim šeit: http://ejuz.lv/l10

Galvenais projekta “Zaļais dzelzceļš” mērķis ir radīt jaunu un interesantu tūrisma maršrutu, izmantojot kādreizējās šaursliežu dzelzceļa līnijas Dienvidigaunijā un Vidzemē. Projekta ietvaros plānots izveidot aptuveni 750 km garu maršrutu, kas ietver arī aptuveni 290 km kādreizējās šaursliežu līnijas. Gan vietējie iedzīvotāji, gan arī ceļotāji varēs to izmantot pārgājieniem un velo braucieniem. Latvijas teritorijā projektā iekļauts arī šaursliežu dzelzceļš Gulbene-Alūksne. Viens no projekta partneriem ir arī Alūksnes novada pašvaldība.

 

Sagatavojusi: Evita APLOKA,

Alūksnes novada pašvaldības

sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālruņi: 64381502; 26646749

evita.aploka@aluksne.lv
www.aluksne.lv