info@raca.lv
+371 297 898 19 | +371 2038 48 44 | en_GB

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

12. augustā Saldū notiks ielu kultūras un sporta pasākums “Ghetto Games Saldus”

12. augustā jau plkst. 10.00 sāksies vērienīgs pasākums “Ghetto Games Saldus”, kas pulcēs aktīvā un sportiskā dzīvesveida entuziastus no visas Latvijas.

Pasākuma sportiskā daļa notiks pie Saldus sporta skolas, savukārt sacensības bērniem un radošās darbnīcas – O. Kalpaka laukumā.

Saldus iedzīvotāji un viesi aicināti pieteikties sacensībām dažādos sporta veidos: Ghetto basket, skeitboard, Ghetto dirt jump (BMX/MTB), boksā un līdzsvara velosipēdu sacensībās. Vēl būs Ghetto Games aktivitāšu laukums, radošās darbnīcas, skimbords, jump&fly, klinšu kāpšana, gokartu dragreiss, Ghetto Dance Show, Ghetto faktors, Stuntfighters motošovs, slamdunk konkurss, BMX labāko triku konkurss. Pēc sacensībām līdz rīta gaismai uzstāsies DJ GET DIZZY, OZOLS, DJ VENTO, DJ ZIGGY. Būs arī brīvdabas nakts kino. Visi pasākumi ir bez maksas.

Pasākuma “Ghetto Games Saldus” laikā 12. augustā no plkst. 7.00 līdz plkst. 19.00 plānoti satiksmes ierobežojumi pilsētas centrā – no plkst. 7.00 līdz 19.00 satiksmei būs slēgta Striķu iela posmā no Jelgavas ielas līdz Viesnīcas ielai, kā arī iela gar O. Kalpaka laukumu.

Lūgums iedzīvotājiem 11. augustā un 12. augustā nenovietot transporta līdzekļus Saldus sporta kompleksa stāvlaukumā.

Aicinām izturēties ar sapratni, atstāt transportlīdzekļus ārpus pilsētas centra un ar savu klātbūtni atbalstīt svētku norisi!

Lūgums iedzīvotājiem būt saprotošiem attiecībā uz paaugstinātu trokšņa līmeni pasākuma laikā.

Pasākumu rīko Saldus novada p/a “Saldus TIKS centrs” sadarbībā ar DJ ZIGGY un Ghetto Games. Atbalsta Saldus novada pašvaldība.

Informāciju sagatavojusi

p/a “Saldus TIKS centrs”

sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Sproģe