info@raca.lv
+371 275 891 46 | +371 2038 48 44 | en_US ru_RU

Aktualitātes

Jaunumi, notikumi, projekti

Latvijas Sporta veterānu sacensības noritēs Valkā/Valgā

15. un 16. jūlijā Valkā/Valgā norisināsies LSVS 54. finālsacensības.  Līdzjutēji un interesenti varēs par brīvu apmeklēt sporta spēles un atbalstīt sportistus, zemāk saraksts ar sporta veidiem un sacensību norises vietām:

  • Valkas pilsētas stadions (Valka, Rīgas iela 41) – vieglatlētika
  • Valgas pilsētas stadions (Valga, Ernst Enno 15, stāvlaukums no Vabaduse ielas) – diska mešana, šķēpmešana
  • Valgas sporta halle (Valga, J.Kuperjanovi 36) – basketbols
  • Kunga futbola laukums (Valga, Kungla 26a) – minifutbols
  • Valgas ģimnāzija (Valga, Kungla 16) – rokasbumba
  • Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija (Valka, Raiņa 28a) – volejbols
  • Valkas novada BJSS sporta zāle (Valka, Varoņu 38b) – volejbols
  • Vesera mešanas laukums (Valga, Parna pst 17a) – vesera mešana
  • Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzija (Valka, Ausekļa 5) – šaušana ar pneimatiku
  • Valkas pilsētas šautuve (Valka, Raiņa iela 41) – šaušana

 

        Sporta bāžu interaktīvā karte:

https://balticmaps.eu/lang=lv&draw_hash=pegkem&centerx=620588.9484941758&centery=6405501.023523394&zoom=3&layer=map&ls=o

 

        Sacensību sākums 15. jūlijā vieglatlētikā plkst.10.00, visos pārējos sporta veidos plkst.9.00 un 16. jūlijā plkst.9.00. 

 

LSVS finālsacensībās plānots uzņemt vairāk nekā tūkstoti sportistu dvīņu pilsētās, tāpēc Valkas un Valgas iedzīvotājiem un viesiem jārēķinās ar apgrūtinātu kustību un pārvietošanos 15. un 16. jūlijā teritorijās ap Valkas un Valgas sporta bāzēm.

 

Kā arī dēļ svinīgās atklāšanas ceremonijas 15. jūlijā plkst.20.30 būs apturēta kustība Rīgas ielas posmā no Valkas pilsētas kultūras nama (Emīla Dārziņa 8) līdz Valkas pilsētas stadionam (Rīgas iela 41), jo notiks dalībnieku gājiens.

 

Valkas pilsētas iedzīvotāji un sportistu paziņas aicināti atbalstīt Valkas vieglatlētus:

Nr.

p.k.

Vārds, uzvārds Disciplīna
1. Astrīda Kalniņa Lodes grūšana; diska mešana
2. Aija Lāce 800m; 3000m
3. Anta Mincāne 800m; 3000m soļošana;

5000m soļošana

4. Mudīte Gerke Lodes grūšana, diska un šķēpa mešana
5. Vita Boša 100m; tāllēkšana
6. Iveta Karole 100m; 200m; 400m
7. Zita Sproģe 800m; 3000m
8. Lita Astra Tāllēkšana
9. Baiba Bērziņa 100m; 200m
10. Anželika Krastiņa Trīssoļlēkšana
11. Egita Stahovska 800m; 3000m
12. Marika Zālīte 400m; 800m; augstlēkšana
13. Ieva Ķire Šķēpa mešana
14. Andris Dainis 800m; 1500m; 5000m
15. Agris Knope 3000m un 5000m soļošana
16. Ēriks Jukāms 3000m un 5000m soļošana
17. Aldis Dainis 400m; 800m
18. Tālis Auniņš 100m; 200m; 400m; tāllēkšana
19. Juris Kalniņš Lodes grūšana, diska un šķēpa mešana
20. Ēriks Ūdris 5000m skrējiens
21. Ivars Stahovskis Lodes grūšana; diska un šķēpa mešana
22. Ainars Mazurs Lodes grūšana; diska un šķēpa mešana

 

Valkas novada komanda startēs arī volejbolā un šaušanā!

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sporta un jaunatnes daļas vadītājs

Raivis Graņics